Operátor/ka informačních a telekomunikačních technologií / Technici počítačových sítí a systémů

FirmaStřední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56
ÚvazekHPP
Mzda20 130 Kč až 29 520 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kontakt na e-mail: [email protected]
SOU elektrotechnické Plzeň, Vejprnická 56
přijme
zaměstnance na pozici

" OPERÁTOR INFORMAČNÍCH A TELEKOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

na plný úvazek s nástupem 1. 1. 2024 (popř. ihned)

Požadavky:

Min. SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost.

Náplň práce:

1. Montáž a upgrade hardware PC
2. Instalace a nastavení operačního systému
3. Připojení PC do domény
4. Instalace aplikací
5. Instalace tiskáren
6. Správa tiskových front
7. Správa internetového připojení v rámci školy směrem k uživatelům
8. Správa učitelských profilů
9. Uživatelská podpora
10. Spolupráce se správcem sítě a zaměstnanci školy
Plat:
Dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová tř. 8 (20.130,- až 29.520,- Kč měsíčně, podle praxe a úvazku), + osobní příplatek dle příslušných platových předpisů

Nabízíme:

Dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvky na důchodové připojištění
Kontakt: Ing. Martin Jurák email: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vejprnická 663/56, Plzeň - Skvrňany, 31800, Česko
mzda, plat (hrubý):20 130 Kč až 29 520 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56, IČ: 69456330
datum zveřejnění nabídky práce:25. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Martin Jurák
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 20 130 Kč až 29 520 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Vejprnická 663/56, Plzeň - Skvrňany, 31800, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.